Rozpoczynamy nabór wystawców na kiermasz bożonarodzeniowy 2015

Obraz 058Zapraszamy wystawców chcących zaprezentować swoje wyroby podczas kiermaszu towarzyszącemu wydarzeniu „Adwent w Dawnym Opactwie Cysterskim w Pelplinie”. Kiermasz odbywać się będzie w niedzielę 13 grudnia, w krużgankach pelplińskiego klasztoru w godz. 11.00-16.00.

Poszukujemy wystawców oferujących różnorodne przedmioty związane tematycznie z przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia – ręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, produkty regionalne, miody i przetwory miodne, zioła, nalewki itp.

Ponadto zachęcamy wystawców do włączenia się w organizację warsztatów dla dzieci, które będą się odbywać w czasie kiermaszu.

Organizator zapewnia dla wszystkich zgłoszonych i zatwierdzonych wystawców:
– stoły i miejsca do siedzenia
– miejsce wystawiennicze w krużgankach klasztornych

Udział w kiermaszu jest bezpłatny, natomiast wystawcy w trakcie imprezy będą mieli możliwość uiszczenia dobrowolnej darowizny na cele kultu religijnego.

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/443596332514523/

Wszelkie pytania proszę kierować do Diecezjalnego Centrum Informacji Turystycznej w Pelplinie tel. 58 536-19-49 mail: info@pelplin.com

Prosimy wszystkich zainteresowanych wystawców o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w kiermaszu. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 Grudnia 2015. Tylko potwierdzone zgłoszenia upoważniają Państwa do udziału w kiermaszu jako wystawca.

FORMULARZ ONLINE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *